Slovo patronky Danky Bartekovej

danka-bartekova.PNGStala som sa patrónkou Dobrého skutku SK, občianskeho združenia, prostredníctvom ktorého môžem pomáhať priamo ľuďom, ktorí to potrebujú, transparentne a cielene. 

Dobrému skutku SK verím aj preto, že ho zastrešuje a podporuje Broker Consulting, ktorý pre mňa predstavuje stabilného partnera pri riešení finančných otázok, ale aj spoločnosť, ktorá má „srdce“.

Dobrý skutok SK poskytuje podľa mňa možnosť pomôcť a podať pomocnú ruku pre každého. Aj pre tých, ktorí neveria charitatívnym organizáciám, pretože darovaním cez Dobrý skutok SK poukážete peniaze priamo adresátovi a svoj vklad si transparentne skontrolujete na internete alebo v banke. Teší ma, že prostredníctvom Dobrého skutku SK našli pomoc mnohí ľudia, ktorí nemali v živote toľko šťastia ako ja. Viem si predstaviť, akú cenu má zdravie pre človeka, ktorý ho nemá. Určite sa nedá vyčísliť. Avšak v každom prípade je možné peniazmi aspoň zmierniť bolesť, uľahčiť podmienky alebo zabezpečiť vyššiu kvalitu života.

Preto som sa rozhodla pomôcť dobrej veci a priložiť aspoň málom ruku k dielu. Verím, že Dobrý skutok SK osloví všetkých, ktorí chcú pomôcť a zároveň mať istotu, že ich peniaze sa dostali presne tam, kam ich poslali.

Danka Barteková

 

Transparentný účet: IBAN SK6283300000002002038140