O združení

Občianske združenie Dobrý skutok SK bolo založené 5.3. 2012 za podpory spoločnosti Broker Consulting a českého združenia s cielom pomáhať aj slovenským klientom. 

V roku 2014 se Dobrý skutok SK stal jedným z príjemcov 2% z daní a patrónkou sa stala slovenská reprezentantka v streleckej disciplíne skeet, držiteľka svetového rekordu a bronzová medailistka z letných olympijských hier roku 2012, od roku 2013 členka Medzinárodného olympijského výboru - Danka Barteková.

Dobrý skutok SK tvoria ľudia, ktoré spája rovnaká myšlienka: pomôcť tým, ktorí sa ocitli v ťažkej životnej situácii, bez pomoci druhých sa v danej chvíli nezaobídu. Urobiť túto pomoc efektívne a transparentne pre všetky zúčastnené. Snaha umožniť všetkým, ktorí chcú pomáhať, slobodne si vybrať toho, komu chcú pomôcť, a mať nad poskytnutú finančnú pomocou maximálnu kontrolu.

Číslo transparentného účtu pre slovenských klientov je SK6283300000002002038140, vedene u Fio Banky.  

Podpora je realizovaná prostredníctvom finančných zbierok, ktoré sú zverejňované na webových stránkach občianskeho združenia. Pre darcu finančného daru existuje možnosť získať za svoj dobrý skutok darček, ktorý mu aj v budúcnosti môže pripomenúť, že dobrý skutok je viac než dobrá rada.

VÝPIS Z REGISTRA ORGANIZÁCIÍ  (PDF)

Dobrý skutok v zozname príjemcov 2% z daní k nahliadnutiu tu.

Zoznam aktívnych členov: 

Mgr. Bára Hrubá, predseda správnej rady
Ing. Erika Süčová, člen združenia (zástupca na základe plnej moci)
Ing. Andrea Piešová, člen združenia
Ing. Petr Hora, člen združenia
Ing. Martina Václavíková, člen združenia

Transparentný účet: IBAN SK6283300000002002038140