Dobry skutok na plese Broker Consulting

Aj tohtoročný ples spoločnosti Broker Consulting bol vydarený ako predošlé roky. Mnohé dámy v krásnych róbach, elegantní gentlemani, výborná nálada, skvelá zábava! Proste všetko, čo k vydarenému plesu patrí.

Nezabudlo sa však ani na charitu, ktorá od prvého plesu našej spoločnoti neodmysliteľne patrí. Aj tento rok sme sa snažili pomôcť ďalšiemu chlapčekovi so zdravotným postihnutím a vyzbierať pre neho dostatočnú sumu na úhradu potrebnej liečby. Myslím si, že každý z nás odchádzal z plesu s ešte väčším zážitkom a radosťou, keď vedel, že pri tom ešte aj pomohol :-)

Je to přesně tak, jak to výše okomentovala trvalá dárkyně a účastnice plesu v jedné osobě Judka Sedíleková. Prakticky všechny společenské či sportovní nebo sportovně rodinné akce Broker Consulting jsou spojené s charitou. Je velmi milé, že pokud to je jen trochu možné, účastní se jich i patronka Dobrého stutku SK olympionička a členka Olympijského výboru střelkyně Danka Barteková. I na plese byla milou ozdobou večera, čehož si nesmírně vážíme.

Pomoc tentokrát putovala Peťovi Prcinovi, který potřeboval pomoci s úhradou speciální rehebilitace. Výtěžek ze sbírky v rámci plesu (1 400€) a dary trvalých dárců “způsobily”, že na vytoužené cvičení Peťko nebude muset čekat.
Děkujeme všem, kteří přiložili ruku k dílu a udělali dobrý skutek!

Fotogaléria

Transparentný účet: IBAN SK6283300000002002038140