Deň dobrých skutkov v Jaslovkých Bohuniciach

11. júna 2016 na strelnici v Jaslovských Bohuniciach sa uskutočnil druhý ročník Dňa dobrých skutkov. Asi 80 spolupracovníkov Broker Consulting s rodinami sa prišlo zabaviť a užiť si slnenčnú sobotu.

Danka Barteková – patrónka Dobrého skutku nás ukážkovou streľbou privítala na “svojom” území a následne všetkým nadšencom streľby z brokovnice asistovala pri triafaní do hlinených holubov. Kto si to raz vyskúšal, vie, aký je to fantastický pocit, keď sa trafíte do toho malého oranžového hlineného “tanierika”. Deti zaujala ľukostreľba a rôzne pohybové súťaže. Niektorí ich absolvovali aj viackrát. Veď získať sladku odmenu alebo inú maličkosť a ešte sa aj zlepšiť v ich zdolávaní, bola veľká motivácia. Najmenší boli šťastní na trampoline, skákacom hrade, pri bazéniku s rybyčkami a vyčíňaním s Dráčikom. V piknikovej zóne ležiac na plážovom ležadle so slameným klobúkom pod slnenčníkom sa príjemne oddychovalo. V tejto zóne sa ochutnávali domáce dobroty od šikovných gazdiniek a nesmiem zabudnúť ani na chutné sladké jahody. Petra Langová moderovala ako aj minulý rok túto charitatívnu akciu. V rodinnej súťaži (dieťa/rodič) deťúrence povzbudzovali svojich rodičov k lepším výkonom a niektorí zdolávali prekážky obrovskými sedem míľovými krokmi. Výhram z tomboly sa tešili deti aj dospelý. Darčeky do tomboly venovali: Danka Barteková, Peter Nagy, Miro Jaroš, Zděněk Soldán.
Finančným darom vo výške 575 EUR, ktorý sa vyzbieral zo vstupného a z tomboly, budeme môcť financovať kúpeľnú liečbu v Trenčianskych Tepliciach Martinke Gocmanovej. Táto suma však nie je konečná a na účet Dobrého skutku je možné kedykoľvek poukázať finančný dar, aby sme mohli pomôcť aj ďalším žiadateľom.


Danka Barteková
Akciu som si užila tento rok ešte viac ako minulý. Myslím si, že atmosféra bola pre všetkých veľmi príjemná a najmä s pocitom, že sme sa prišli nielen zabaviť a prežiť príjemnú sobotu s rodinou a ratolesťami, ale aj pomôcť. Veľmi sa teším, že sme vyzbierali pre Martinku peniaze, ktoré jej určite pomôžu zlepšiť kvalitu života a to bolo našim cieľom. Chcem veľmi pochváliť organizátorov podujatia, ktorí pripravili úžasný deň nielen pre deti ale aj pre rodičov. Musím uznať, že druhý ročník bol ešte lepší ako ten predošlý.

Michaela Sekáčová – finančný konzultant
Pomoc pre druhých má veľký význam. Napĺňa človeka radosťou a spokojnosťou. V dnešnej rýchlej dobe je pomoc iným veľmi dôležitá, stimuluje dobro a ľudskosť medzi ľuďmi. S akciou sme boli veľmi spokojní- počasie bolo "vybavené", deti natešené a konečne zmorené. Asfaltové holuby sa akosi ľahšie strieľali oproti minulému roku .....určite budem akcie Dobrého skutku podporovať aj naďalej.


Ďakujeme všetkým, ktorí finančným darom prispeli na liečbu Martinky Gocmanovej a aj ďalším klientom Dobrého Skutku. Vďaka Metlife poisťovni, správcovi strelnice p. Lančaričovi, Be Cool, ktorí sa postarali o funn zónu , atrakcie a catering, fotografovi, DJ z Life Park agnetúry a dievčatám z bufetu za tento pohodový deň.

Tešime sa na všetkých na 3. ročníku v roku 2017.

Fotogaléria

Transparentný účet: IBAN SK6283300000002002038140