Deň dobrých skutkov 2018

24. júna 2018 na strelnici v Jaslovských Bohuniciach patrónka Dobrého skutku Danka Barteková (reprezentantka v streleckej disciplíne skeet, držiteľka svetového rekordu a bronzová medailistka z OV v 2012) spolu s Júliusom Rusňákom, generálnym riaditeľom Broker Consulting otvorili štvrtý ročník Dňa Dobrých skutkov.

Viac ako stovka spolupracovníkov Broker Consulting, klientov, blízkych a priateľov prišla si zašportovať, zastrieľať, zabaviť sa a zároveň podporiť finančne klientov Dobrého skutku. Ďakujeme účastníkom a aj tým, ktorí nemohli prísť a pomohli k finančnej zbierke vo výške 1 872 EUR.

Danka Barteková – patrónka Dobrého skutku

Každým rokom býva Deň Dobrých skutkov lepší, nesklamal ani tento ročník. Veľmi ma teší, že aj keď rozdávame radosť a zážitky všetkým, ktorí prídu, tak vlastne pomáhame a posielame pozitívnu energiu ďalej. Príjemne ma prekvapili „strelci“, ktorí si prišli zastrieľať už niekoľký rok za sebou a bolo to vidieť, triafali skoro všetko. Bolo ťažké nájsť víťaza streleckej súťaže, finále bolo naozaj napínavé. Už teraz sa teším na ďalší ročník.

Silvia Petrová a syn Martin a Katarína Hošeková so synom Michalom - klienti Dobrého skutku

Chceme sa poďakovať za milé a srdečné privítanie na úžasnej akcii, ktorej cieľom je podporiť choré detičky. Počas tohto projektu sme zažili úžasný pestrý program v príjemnom prostredí, kde vládla rodinná atmosféra. Oddýchli sme si, odreagovali sa, zašportovali si . Odnášame si veľa zážitkov, pozitívnej energie a sme radi, že sme mohli byť súčasťou Dňa dobrých skutkov.

Judita Sedileková – oblastná riaditeľka Broker Consulting

Obaja s manželom Ivanom si veľmi dobre uvedomujeme, že naše zdravie a aj zdravie našej Elišky, či našich najbližších nie je taká samozrejmosť, za akú ho mnohí ľudia majú. Šťastie a možnosť pracovať a zarábať tiež nemá každý. A o to skôr cítime povinnosť, pomôcť práve tým, ktorým sa toho zdravia a šťastia toľko nedostalo. Som veľmi rada, že aj tento rok sme sa aj s Eliškou mohli zúčastniť ďalšieho dňa Dobrého skutku a podporiť dobrý úmysel. V piatok večer sme o tejto akcii povedali jednej našej priateľke a zároveň klientke Bo Mi Park, ktorá pochádza z Južnej Kórei. Ponúkli sme jej, že budeme radi, ak prídu na akciu. Hovorili sme jej, že ide o akciu s cieľom pomôcť postihnutým deťom. Zrazu vstala zo sedačky, išla do kuchyne a vrátila sa s pokladničkou v rukách, ktorá bola poriadne ťažká. Bola plná 2 euroviek. Povedala, že je to pokladnička, do ktorej spolu s manželom odkladajú peniaze práve na takéto účely a bude veľmi rada, keď pomôže s touto sumou niekomu, kto to potrebuje (bolo to 300 EUR). Na záver nedeľnej akcie mi ďakovala, že mohla byť súčasťou nášho tímu a spolu aj s manželom mohli takto pomôcť. Aj touto cestou by som chcela vyzvať v prvom rade našich kolegov, aby sa či už prostredníctvom takýchto akcií alebo formou 1 či 2% z provízie, zapojili do pomoci druhým a boli súčasťou nie len spoločnosti Broker Consulting, ale aj nadácie Dobrý skutok. Ďakujem za super deň a za možnosť pomôcť.

Michaela Sekáčová – manažérka Broker Consulting

Možno na začiatok postačí všímať si viac druhých. Ak sa chceme merať, otvorme svoje srdcia a ukážme svoju štedrosť. Veľký je ten, kto má veľké a živé srdce.

Jozef Hruška – manažér Broker Consulting

Je o mne všeobecne známe, že som človek s veľkým a dobrým srdcom, že vždy rád pomôžem tam, kde je to potrebné. Práve akcie typu Dobrý skutok vedia túto pomoc adresovať tým správnym smerom, teda tým, ktorí nemali v živote také šťastie ako mnohí z nás a ktorí tú pomoc veľmi potrebujú. Akcia na podporu klientov Dobrého skutku na strelnici má vždy ten „správny šmrnc“ a bolo tomu tak i teraz. Zabavili sme sa spolu so spolupracovníkmi, klientmi a rodinnými príslušníkmi. Zaujala ma možnosť vyskúšať si hod sekerou na terč, bohatá tombola a radosť v očiach detí, ak v tombole vytiahli ich číslo, no a samozrejme súťaž v streľbe na hlinené holuby, ktorú sa mi podarilo v mužskej kategórii vyhrať. Vzhľadom na počet súťažiacich som bol príjemne prekvapený svojím víťazstvom, ktoré si cením o to viac, že vo finále som bol s mojim klientom, ktorý má zbrojný pas a chodí strieľať. Už teraz sa teším na ďalší ročník Dobrého skutku a určite so mnou aj moji klienti, ktorých je stále viac a viac.

Jinřich Bardoň – programový manažér Rádia Slovensko

Cením si každú takúto akciu, ktorá pomáha dobrej veci a považujem za celkom prirodzené aspoň symbolicky, ak je to možné, ju aj podporiť. To, čo pre jedného sa môže javiť ako drobnosť, pre druhých je často veľká vec a na to by sme nemali zabúdať ani v dnešnom uponáhľanom čase. Nemohol som sa žiaľ akcie zúčastniť osobne, ale som rád, že som aspoň cenami do tomboly mohol prispieť.

 

Fotogaléria

Transparentný účet: IBAN SK6283300000002002038140