Zoznam darcov

  • 292,70 EUR 2% z daní 16.3.2018
  • 20,00 EUR Anonymný darca 18.2.2018
  • Vďaka všetkým, darovali ste už celkom 312,70   EUR .

Keďže som onkologický pacient (mám vyoperovaný žalúdok a polovicu pečene), som po dvoch infarktoch, liečim sa na chorobu obličiek, mám epileptické záchvaty a cystu na mozgu.

Na základe mojej žiadosti o finančný príspevok, Vám týmto napíšem pár riadkov o sebe, o svojich ťažkostiach a zlých chvíľach, ktoré som prežil za posledné obdobie.
V máji 2016 mi diagnostikovali rakovinu žalúdka a pečene. Mávam dodnes veľmi veľké bolesti, keďže táto diagnóza sa šíri ďalej. V júny 2016 som bol následne operovaný v nemocnici v Košiciach, kde mi vyoperovali celý žalúdok, odňali z pečene a teda môj tráviaci trakt funguje tak, že mám pažerák pripnutý k hrubému črevu. Schudol som 60 kg za 2 ťažké roky, fungujem bez klasickej stravy, keďže mi manželka musí stravu mixovať a podávať a stará sa o mňa 24 hodín nepretržite, nakoľko mám aj iné diagnózy – prekonal som 2 x infarkt a trpím epileptickými záchvatmi, mám aj na srdci po operácii balón.

Liečim sa aj na obličky, v ktorých mám kamene a ktoré mi nedávno odstránili v Košiciach. Takmer každý deň je ku mne privolaná rýchla lekárska pomoc, ktorá mi už žiaľ nevie pomôcť, no podáva mi iba lieky od bolestí. Tiež takmer každý deň navštevujem rôzne lekárske ambulancie a cesta k lekárom je pre mňa neskutočne finančne nákladná, preto autobusom nevládzem cestovať, ani prostriedkami ŽSR a teda si platím za odvoz autom a to zakaždým v sume 20 - 25 Eur za každú cestu. Po výbere potrebných liekov z lekárne a cestovaní za lekármi, nám spolu s manželkou neostáva na živobytie. Nemám sa na koho obrátiť s finančnou pomocou a pani manželka tiež nie.


Pokúšal som sa viackrát o priznanie opatrovateľského príspevku, kde by ma manželka oficiálne opatrovala a tým aj poberala opatrovateľský príspevok, no žiaľ, Úrad práce, soc. vecí a rodiny to mojej manželke zamietol, aj napriek tomu, že mám vážne a nevyliečiteľné diagnózy a manželka sa o mňa skutočne stará 24 hodín. Práve preto sa touto cestou obraciam na Vás, aby ste mi aspoň Vy pomohli finančne, aby som si dokázal vybrať lieky na recepty, na ktoré nemám peniaze.

Verím, že mi kladne vyhoviete, za čo Vám vopred srdečne ďakujem.
Viktor Nagy

Dobrým skutkom pre pána Viktora Nagy je finančný dar 312 Eur na doplatok potrebných liekov.

Viktor Nagy
Drahňov
Telefon: 0904 169 208

Transparentný účet: 2700376999/8330 + IBAN: CZ 152 010 000 000 270 037 6999
Všeobecné obchodné podmienky
Tvorba webových stránok - Neternity.cz