Zoznam darcov

  • 1 555,55 EUR Broker Consulting, a.s. -... 12.6.2023
  • Vďaka všetkým, darovali ste už celkom 1 555,55   EUR .

Mám 47 rokov a s chorobami sa trápim viac ako 20 rokov. Začalo to tým, že sa mi  postupne zhoršoval zrak, stŕplo a bolelo celé telo, chôdza sa sťažovala. Neskôr zistili, že je to Deivikova choroba, čo je jedna z foriem sklerózy multiplex. Za tie roky sa to samozrejme zhoršilo. Ťažko chodím, mám veľké bolesti, veľmi slabo vidím a k tomu sa pridružilo mnoho iných chorôb, ktoré mi bránia žiť normálny život. Chodím len s pomocou paličky a domáce práce takmer nezvládam.

Manžel má 49 rokov. Asi pred 8 rokmi vážne ochorel a teraz je veľmi často v nemocnici a podstupuje veľmi náročnú a komplikovanú chirurgickú liečbu. Ešte ho čaká veľa operačných zákrokov. Obidvaja sme ZŤP nad 70% na plných invalidných dôchodkoch. Máme jedného 20 ročného syna, ktorý nám pomáha ako môže. Od septembra študuje v Košiciach. 

Veľmi dôležitou súčasťou nášho života je naše asi 18 ročné staré autíčko. Bez neho sa z domu nevieme ani pohnúť. Zdravotný stav nám to nedovoľuje. Veľmi často chodievame na lekárske vyšetrenia do viacerých miest ako (Prešov, Košice, Kežmarok, Poprad.) A tiež najbližšie potraviny sú asi 1 km od nášho domu. Je pre nás naozaj veľmi dôležité. Avšak momentálne je vo veľmi zlom technickom stave, povedala by som, že až v katastrofálnom.

Na nové auto žiaľ nemáme finančné prostriedky. Preto vás chceme veľmi pekne požiadať o finančný príspevok na opravu nášho autíčka. Boli by sme veľmi vďační a šťastní, keby ste nám s tým pomohli. Odhadujeme, aby auto prešlo technickou kontrolou, oprava bude stáť asi 1 500 €.

Ostávam s pozdravom a prajem hlavne veľa zdravia.
Valéria Hanisková

Dobrým skutkom pre Valériu Haniskovú je finančný dar 1 555,55 Eur na opravu automobilu.

Valéria Hanisková
Poprad
0915 641442

Haniskova.png

Transparentný účet: IBAN SK6283300000002002038140