Zoznam darcov

  • 842,00 EUR Broker Consulting, a.s. -... 27.12.2023
  • Vďaka všetkým, darovali ste už celkom 842,00   EUR .

Žijem v rodinnom dome spolu s druhom a našimi dvomi detičkami. Máme dcérku Annu Mariu a synčeka Kamila, 18 rokov. Kamilko sa narodil ako zdravé dieťa, no od začiatku sa nám niečo nezdalo. Začali sme s nim chodiť po lekároch, no stále nám tvrdili, že je len oneskorený vo vývoji. Napokon sme šli s psychológom a k psychiatrom a oni zistili že Kamilko má viaceré ochorenia, že jeho stav je trvalý.

Zistili že má Kanerov syndróm, čo je najťažšia forma autizmu. Vďaka tomu má ďalej detskú mozgovú obrnu, epilepsiu, ťažkú mentálnu retardáciu, nerozpráva a je plienkovaný 24 hodín denne. A ako keby toho nebolo dosť, ja sama mávam epileptické záchvaty a mám nádor na mozgu. Druh sa nemôže ani zamestnať, nakoľko musí Kamilka voziť do školy, lebo ja nemám vodičský preukaz a mam strach zo šoférovania. Naša finančná situácia je veľmi ťažká, nakoľko žijeme len z opatrovateľského príspevku.

Nehanbím sa žiadať o pomoc, pretože stále verím, že dobrých ľudí je stále dosť. Už od detstva som to nemala ľahké. Po dlhej dobe som verila v šťastie, ale dostavili sa veľmi závažné zdravotné problémy, ktoré mne a manželovi zmenili život. Je veľmi náročné plne sa postarať sama o seba, nehovoriac o mojich milovaných detičkách.... aby toho ale naozaj nebolo málo, náš synček Kamilko má ťažké postihnutie. Dala by som všetko za to, aby bol zdravý... viem, nie je na svete jediný chorý, ale je môj ....a ja som na konci so silami.

Prosím dobrých ľudí, pomôžte nám!
S úctou Lenka Nečeporuková

Dobrým skutkom pre Kamila Berkyho je finančný dar 842 Eur na drevo na kúrenie pre rodinu.

Lenka Nečeporuková
Hrinová
Tel: 0944210721

Fotogaléria

Transparentný účet: IBAN SK6283300000002002038140