Zoznam darcov

  • 2 578,00 EUR Broker Consulting, a.s. -... 10.10.2017
  • Vďaka všetkým, darovali ste už celkom 2 578,00   EUR .

Pri pôrode nastali komplikácie. Doktormi bola zle stanovená budúca pôrodná hmotnosť dieťaťa (doktori sa pomýlili o viac ako kilogram), a podľa toho bol zle stanovený spôsob pôrodu. Syn Jozef mal byť odrodený cisárskym rezom a nie prirodzenou cestou. Keďže bol veľký, tak sa zasekol v rodidlách a musel byť vyťahovaný pomocou vex pumpy a týmto náš príbeh začína. Jožko po pôrode nedýchal, neplakal, mal poškodenú ľavú stranu mozgu a ľavú ručičku. Po narodení bol v krátkom čase prevezený do FN Trenčín na oddelenie rizikových novorodencov. Po dvoch týždňoch od pôrodu bol prepustený konečne domov. Vzhľadom ku jeho zdravotnému stavu sme museli začať cvičiť Vojtovu metódu , aby si spevnil svalstvo na celom tele, ale hlavne ručičku. Prvé neurologické kontroly nedopadli dobre. Ošetrujúca doktorka nám žiaľ oznámila, že náš syn Jozef bude ležiaci pacient. Odporúčala nám rôzne rehabilitačné pobyty na rozvoj jeho telesnej aj duševnej stránky.

Aj keď je tomu už viac ako tri roky od jeho narodenia, syn Jožko prekonal veľa vyšetrení. Doktorka mu uzavrela diagnózu Detská mozgová obrna – ťažká spastická kvadruparetická forma.

S Jožkom chodíme pravidelne cvičiť do NsP Pov. Bystrica ako aj cvičíme s ním aj doma. Ak nám to finančná situácia umožňuje chodíme na rehabilitačný pobyt do Dunajskej Lužnej. Pravidelne chodíme na canis terapiu ( terapia so psíkmi ),hipoterapiu (terapia s koňmi ), rehabilitácie v Svetielko Trenčín, chodíme plávať. Absolvovali sme jeden krát dvojtýždňový rehabilitačný pobyt v Adeli Medical Center v Piešťanoch.

Aj keď toto všetko syn Jožko podstupuje, tak stále nesedí, nechodí, nerozpráva. Po pobyte v Adeli Medical Center v Piešťanoch, sa Jožko začal pretáčať na bruško, v ručičke udrží lyžičku, dá si ju do pusinky. Myslíme si, že tento pobyt Jožka posunul o krôčik v pred

Týmto by sme Vás chceli požiadať o finančný príspevok, ktorý by sme použili výhradne na ďalší rehabilitačný pobyt v Adeli Medical Center v Piešťanoch pre syna Jožka, keďže naša finančná situácia nie je dostačujúca na vykrytie jeho rehabilitácií. Cena 12- dňového rehabilitačného pobytu, bez ubytovania a bez stravy stojí 3078 €.
Pravidelnými a lepšími rehabilitáciami chceme docieliť aby syn Jožko bol aktívnejší v pohybe, aby len neležal. Je to však veľmi ťažké, ale my robíme čo je v našich silách a veríme , že aj s Vašou pomocou to dokážeme.

DAKUJEME
Zuzana Mičuchová

Dobrým skutkom pre Josefa Mičucha je finančný dar 2578 Euro na rehabilitačný program v Adeli Centre Piešťany.

Zuzana Mičuchová
Povážská Teplá
Telefon: +421 908 105 427

Transparentný účet: 2700376999/8330 + IBAN: CZ 152 010 000 000 270 037 6999
Všeobecné obchodné podmienky
Tvorba webových stránok - Neternity.cz