Zoznam darcov

  • 1 106,00 EUR BC - kick off meeting, to... 13.2.2024
  • 1 394,00 EUR Broker Consulting, a.s. -... 7.2.2024
  • Vďaka všetkým, darovali ste už celkom 2 500,00   EUR .

Milan Lasica raz povedal, že mnohí ľudia túžia po rovnosti. Chcú, aby sme sa mali všetci rovnako – vraj je to spravodlivé. No hoci by to možno bolo spravodlivé, je to nereálne. Skrátka, nemôžeme sa mať všetci rovnako dobre. Pointou jeho odkazu bolo ale niečo iné – hoci budú naše cesty odlišné, dôležité je, aby sme všetci mali možnosť ocitnúť sa na rovnakej štartovacej čiare.

A práve to je mojou túžbou.

Keď som sa narodila, mala som len 32 centimetrov a 700 gramov, takže doktori a sestričky museli odviesť veľa tvrdej práce, aby moje nádychy mohli pribúdať. Dokonca mi aj masírovali srdiečko a museli nasadiť pľúcnu ventiláciu.

Po sto dňoch v Prešovskej nemocnici som konečne prišla domov do Bardejova. Poviem vám, je to skutočne krásne mesto. A to námestie… najradšej by som ho celé prešla. To sa však nedá.

Hoci mám dnes už viac ako dva a pol roka, moje telíčko ma ešte nepočúva. Nielenže neviem chodiť, stále neviem ani len štvornožkovať či samostatne sedieť. Moje rúčky a nôžky sú veľmi slabé. A to napriek tomu, že chodím k rôznym špecialistom a moja mamka so mnou každý deň poctivo cvičí.

Práve preto Vás prosím o pomoc. Chcem sa ocitnúť na rovnakej štartovacej čiare, na ktorej sú moji rovesníci. Chcem sa s nimi hrať, chcem sa s nimi naháňať. A práve pobyty v ADELI Medical Center v Piešťanoch ma k tomu posúvajú míľovými krokmi. Tak čo vy na to?

Všetkým darcom ďakujem za ich pomoc!
Izabelka

Dobrým skutkom pre Izabelu Dopirákovú je finančný dar v hodnote 2 500 EUR na rehabilitačný pobyt v ADELI Medical Center v Piešťanoch.

Igor Dopirák
Bardejov
Tel: 0948897465

Fotogaléria

Súvisiace články

Transparentný účet: IBAN SK6283300000002002038140