Zoznam darcov

  • 1 026,50 EUR Broker Consulting, a.s. -... 21.2.2017
  • 463,50 EUR akcia Subaru 21.2.2017
  • Vďaka všetkým, darovali ste už celkom 1 490,00   EUR .

So svojím synom žijem sama iba z opatrovateľského príspevku. Môj manžel ešte v prvom roku veku dieťaťa od nás odišiel a prestal platiť výživné určené súdom. Suma mojich príjmov sotva pokryje moje bežné výdavky na byt, stravu, lieky... ale nie na opakované rehabilitačné pobyty, ktoré by mohli zlepšiť zdravotný stav syna.

Nedávno sa nám podarilo absolvovať s mojím Dominikom intenzívny rehabilitačný 3-týždňový program TheraSuit v rehabilitačnom centre Liberta Košice, ktorý môjmu synovi nesmierne pomohol. Zlepšil jeho samostatný postoj, chôdzu, ako aj stabilitu, uvoľnil oslabené svalové skupiny rúk, nôh a trupu. Pre udržanie a zlepšenie týchto jeho schopností sa však odporúča opakovať tento intenzívny rehabilitačný program, ktorý je však pre mňa, vzhľadom na moju finančnú situáciu nesmierne náročný a preto aj nedostupný.

Veľmi mi záleží, aby aj moje dieťa dostalo šancu na ako-tak plnohodnotný život a preto Vás chcem láskavo a z celého srdca matky, ktorá miluje svoje dieťa poprosiť o finančnú výpomoc pre môjho syna na absolvovanie intenzívneho rehabilitačného pobytu v centre Liberta Košice.

Keďže si vzhľadom na moju finančnú situáciu nemôžeme dovoliť mať vlastné bývanie, bývame v dome u rodičov, ktorým mesačne prispievam na nájom a s mojím synom sa stravujeme samostatne. Vzhľadom na jeho zdravotné postihnutie ja sa zamestnať nemôžem, pretože starostlivosť okolo neho je celodenná a preto žijem iba z opatrovateľského príspevku, prídavku na dieťa, náhradného výživného a dávok od ÚPSVaR na ošatenie a benzín. Žije sa nám veľmi ťažko, pretože z takého príjmu sa mi veľmi ťažko mesačne dajú utiahnuť základné životné potreby a už vôbec nám neostávajú žiadne financie na rehabilitačné pomôcky alebo pobyty, ktoré môj syn Dominik tak nesmierne potrebuje.

Ja svoje záujmy nejako ani nemám, pretože celý môj svet sa točí okolo Dominika, ale ak si náhodou večerom nájdem chvíľku voľného času veľmi rada čítam a robím domáce práce.

Prosím Vás teda z celého srdca pomôžte mi pomôcť môjmu synovi. Je pre mňa všetkým a mojím jediným snov je vidieť ho raz stáť na vlastných nohách.

Nik nedáva viac ako ten, kto dáva nádej a ja Vám za nádej pre môjho syna Dominika z celého srdca ďakujem.
Lucia Oravcová, mamička

Dobrým skutkom pre Domika je finančný dar 1490 Euro na rehabilitačný program v Centre Liberta Košice.

Lucia Oravcová
Rimavská Sobota
Telefon: 0908 997 675

Fotogaléria

Transparentný účet: IBAN SK6283300000002002038140